Užijte si Nike MercurialX Proximo blízko

Posted by admin 09/05/2018 0 Comment(s)

 

 

V době, kdy počet stadionů nesplňuje potřeby velkého počtu fotbalových fanoušků, stále více lidí se obrací k menším hrám. Zatímco si plně uvědomují, že mini-hry byly kde hráči hráli svou kreativitu, Nike uvedla na trh série FootballX a byla to MercurialX Proximo.
 
Společnost MercurialX společně s firmou MagistaX použila technologii 11-man fotbalových tenisů na top-of-the-line boty, aby splnila náročné požadavky na ulici, tvrdé kurty a železný fotbal.

MercurialX, který vypadá jako Mercurial Superfly IV, je vybaven nízko položenou technologií odpružení Phylon pro lepší pohodlí a také přidává gumu Nike Grind pro posílení nejzranitelnějších částí pouličního fotbalu. Kombinuje unikátní technologii fotbalových bot s jedinečnými designovými prvky malých polních fotbalových bot, Nike vytvořila nejmodernější sérii fotbalových obuvi a také vytvořila novou éru boty street street football.

Po rozhovoru s několika malými hráči si Nike uvědomila, že chtějí, aby malá polní obuv měla stejný výkon jako karty duchů a vrahy, ale současně by velké dno a barevná hra měla mít jedinečnost malého pole. Geometrie výchozí barevné schéma vytištěné na černé základně je inspirováno rozptýlením pouličních světel.