Nejlepší značka kvality Nike Mercurial Vapor XII PRO fotbalové boty

Posted by admin 26/09/2018 0 Comment(s)

Jako světový sport číslo jedna, fotbal má spoustu fanoušků po celém světě. A hrát na hřišti lepší fotbalovou úroveň, pak je profesionální fotbalová obuv nezbytná. Nike fotbalové boty byly vždy milovány fanoušky, a také spustil spoustu série a styly, zde je několik doporučeno pro každého.

První: nike Vapor 12 elita fg
nike Vapor 12 elitní FG horních tkaný pomocí Flyknit létat, lehčí a propustnost pro vzduch; spojený s „struktura 360‚je uzamčen na nártu textilie, vázané lem balíček, celá podrážka pata zamykání do jednoho, takže celý Výkonnost dvojitých obuvi je velmi dobrá a dokáže lépe dokončit technické pohyby a vyvíjet vlastní rychlostní výhodu.

Vzhledem k tomu, že struktura "360" také dělá botu boty těsněji s podešvemi, čímž se výrazně zlepšuje schopnost startu a zrychlení. Podešev má samostatný design a používá se šípovými nehty, aby hráči získal vynikající rychlost a dotek.

 

Druhý odstavec: nike Vapor 12 elita njr ag-pro
Nike Vapor 12 elite njr ag-pro je vrchní boty Nike pro Neymar. Flyknit pletená tkanina je vybavena horní technologií 360 stupňů pro větší pohodlí a výkon nohou. Horní část má zvýšený proužek jemné struktury, který dává míč lepší výkon.
A tato teniska také používá technologii ACC s výkonem za všech okolností. Přední noha AG-PRO využívá dutý kuželový hřebík pro lepší agilitu, střední část je v provedení ve tvaru "V" pro lepší start.

Třetí odstavec: nike Vapor 12 pro njr ag-pro
Tělo obuvi zaujímá populární design, který dokáže přizpůsobit tvárnost nožnímu tvaru, horní část využívá technologii mikrovlákna, která nejen snižuje váhu boty, ale také se hodí do nohy. Spolu s technologií ACC mohou hráči udržovat svůj výkon i za deštivých povětrnostních podmínek.

Nike Vapor 12 pro NJR AG-PRO AG podrážka s hřeby s „lidmi“ ve tvaru konstrukce pro zvýšení rychlosti výkonu spouštěcí a podešev nebo použít podular blok tlumicí technologii, může také zmírnit tlak nohy.

 

Čtvrtý: nike vaporx 12 akademie tf
Nike vaporx 12 akademie tf vamp Nike technologii kůže, s flexibilitou a trvanlivost obalu, horní míč třecí díly dodat určité okrajové projekce, lepší pocit míče, ale také ke kontrole míče Lepší.
Kolem konstrukce dlaň podešev použitím segmentován, přičemž na přední části „lid“ ve tvaru zvednutím špice a začátek posunu, přičemž variabilní kapacitu, zadní část je „jeden“ typ zaklínit, zvýšit podporu více-stop a Efekt. 2018 Kopačky Nike Mercurial Vapor XII TF Černá

Pátá: nike vaporx 12 pro tf
Textilie panel pomocí horní a dolní montážní integraci ponožky pomohou zajistit, prodyšnost a pohodlí, ale také přináší vyšší opotřebení zásilky; návrhem na ochranu toe a lemem 3D HyperScreen technologie a další Dobré pro hráče, aby poskytly solidní fit a mimořádné dotykové zkušenosti na hřišti.
nike vaporx 12 profi tf TF zlomené nehty používané podešev a přední části s „V“ ve tvaru hrotů, lepší přilnavost při rozjezdu, po palma je „A“ ve tvaru bodce navržen tak, aby hráči v chodu Zajistěte stabilitu ve směru změny.