Nejlepší značka Cool Design Adidas Predator 18,1 FG

Posted by admin 05/06/2018 0 Comment(s)

 

 

Od roku 1994 do roku 2014, která byla zahájena na opona, 20 let, Adidas Predator kopačky série nejen svědkem nespočet klasických momentů fotbal, kopačky a stal se nadčasovou klasiku hráče v mysli. Po několika letech uchycení se Adidas právě vydala nová fotbalová obuv z řady Predator 18, která ohlásila oficiální návrat těchto klasických bot. Nové modely řady Predator 18 neslouží pouze k zachování klasických prvků, které patří k Predatoru, ale také k vynikajícímu bojovému výkonu s novými technologiemi a procesy. Současný „nové ocenění“ poprvé, co se s vámi Ezer si tuto dvojici s novým výrazem v přední části našich Adidas Predator 18,1 FG kopačky, pár probudí instinkt zabít nové zbraně. Klasické prvky řady Predator řady klasických černých, červených a bílých a ikonických rubových pásů se odrážejí ve dvojici fotbalových obuvi Predator 18.1 FG. Jako součást sady kopačky „Skystalker pack“, dravec 18,1 FG vzhled s černou a bílého zlata tříbarevnou kombinací červenými prvky jako kultovní Predator boty jsou skryty uvnitř nového Sockfit obojku, když dáte na boty Otevírací objímka na boty může odhalit červené detaily, které má límec. Jako měřítko-jako špička část horního lisovacího výčnělek perspektivním tření textury pomoct, ale myslím, že uděláte gumovou podložku vzhled fin divoký plné brzy 1994 jménem Predator boty.

Zatímco Predator série pokračuje klasické černé boty červené a bílé pruhy grafických prvků a tření ve vzhledu, ale Predator 18,1 FG se nezdá, že existuje silný smysl pro rodinné tradici dojem Predator boty mají, ale Duoliaoyifen světelné Pocit. Plynulé linie a čistý horní díl, aby vypadaly modernější a rychlejší.

Během vývojové historie série obuvi Predator se tento klasický obušek boty postupně vyvíjel z původního koženého materiálu na umělý materiál z mikrovláken. Dnes, pletení stala tradiční fotbalový svršky obuvi se svrškem, Predator 18,1 svršky používány také Primeknit plést materiál, na nohy pohodlné nošení zkušenosti a realističtější smyslových míče. Stejně jako předchozí boty série Ace, Predator 18.1 také obsahuje technologii CONTROLSKIN, která zlepšuje tření svršků a udržuje vás pod kontrolou fotbalu za jakéhokoliv počasí.

Pokud se odkazujete na obuv řady Predator, musíte v horní části uvádět ikonický návrh třecí lišty. V novém dravci 18.1, se přidá jako první generace Predator boty fin-jako pryžové podložky třecí textura perspektivní termokomprese hlavní koule části horní. Nová trojrozměrná textura tepelného tření vám nejen umožní kopnout míč z krásného oblouku jako předchozí. Ve středu vnějšího těla na svršky obuvi s novým kovaná KNIT pletené konstrukci horní nosné za účelem zvýšení výkonnosti a klenby, „putter“ třecích ploch, aby se připojili trojrozměrné struktury, takže budete mít přesnější ovládání nahrávka zkušenosti.

Kromě zachování řady Precator s důsledným přesným ovládáním a smrtelnými oblouky vám boty Predator 18.1 poskytnou výjimečný zážitek z nošení. Přestože se stále používá tradiční design šněrování, integrovaný design jazyku umožňuje, aby horní část více těsně odpovídala nártu. Primeknit použití materiálů SOCKFIT COLLAR ponožka pletení ergonomičtější, a to nejen pro lepší kotníku zabalené tvořit „mužem boty jeden“ nošení zkušenosti, ale také být schopen bezpečně uzamknout patu. Nová fotbalová obuv Predator 18.1 vás bude cítit odlišně od skutečného výkonu a pohodlí horní části.

Adidas Predator 18.1 FG s novou podrážkou s názvem „CONTROLFRAME“, používání dvojího hustotou podešev materiál je nejen lehký, ale mají také lepší výkon stability. Nově navržené knoflíky kombinují vlastnosti kulatých hřebíků a nožových hřebíků, a to nejen proto, aby jste byli více chytří a každý krok je výbušnější. Nezáleží na tom, jakou pozici hrajete na hřišti, podložka Predator 18.1 FG s novou podrážkou CONTROLFRAME vám poskytne lepší výkon.

Klasické prvky obuvi Predator byly zachovány a moderní technologie a řemeslné zpracování byly používány k tomu, aby jim poskytly větší výkon. Predator boty oblíbené hráče, nové adidas Predator 18,1 FG kopačky nejen vyhlášena re-zpáteční Predator, a také v důsledku znamená, že Falcons jen spící na dlouhou dobu se chystá otevřít novou éru své vlastní.