Adidas ACE 17+ PureControl FG Statické ocenění

Posted by admin 25/05/2018 0 Comment(s)

 

 

Dnešní trh s fotbalovými obuvimi se stal velmi rozděleným. Každý si vybírá fotbalovou obuv, aby ocenil své vlastní vlajkové atributy a prodejní body. V tomto věku, kdy byla Tiki-Taka považována za víru, převedení kontroly znamenalo absolutní kontrolu nad terénem a mnoho lidí věřilo, že je potřeba šířit kontrolu. Série Adidas ACE je po reformě hlavním obuví pro Adidas. Jejími mluvčími jsou také spousta hráčů na středu, takže je také hodně prášku.

Ačkoli jeho oficiální jméno je Adidas Ace 17 + PureControl, ale spousta kořenů trávy přímo nazývá super super Kopačky Adidas ACE 17 PureControl FG Purple Bílý Stříbro, vynucující trochu vyšší. Tato barva je nejnovější sérií plamenů od adidas, je také nejoblíbenější obuv v tomto obleku. Návrháři společnosti Adidas vynaložili vše pro to, aby minimalizovali odečtení bot ACE 17+ PureControl, s prakticky žádným nadbytečným designem. Nejvzdálenější vrstva horní vrstvy z materiálu Primeknit pokrývá fólii za horka, která zvyšuje pevnost textilie, a jsou zde také 3D nárazy NSG (Non Stop Grip), které zvyšují koeficient tření v horní části. Ačkoli ne první šňůrka bez šněrování, pouze Adidas přenáší myšlenku na žádné tkaničky. Tato integrovaná horní konstrukce výrazně zužuje vzdálenost mezi nohou hráče a sférickým povrchem a plochý horní povrch může také přesněji reagovat na pocit nohy. Černé tři tyče na vnější straně těla obuvi jsou navzájem propojeny mřížkou, aby vytvořily strukturu, která podporuje pevnost textilního svršku. Tento úhel je také velmi zřejmý, když vidíme, že dvě části přední a zadní části těla obuvi jsou ve skutečnosti dvě různé barvy, přední je žlutý mango, uprostřed přechodu do tmavě oranžového. Levný Kopačky Adidas Ace 17 PureControl FG Červené Bílý Oblasti přechodu zobrazují efekt inkoustu a vizuální efekt je velmi dobrý. Uprostřed paty vidíte také design tažného kroužku a znak PureControl je opět potvrzen. Odlehčená podrážka SprintFrame byla v posledních letech standardem pro super super tenisky adidas. Nevím, jestli si to všichni všimli, okraj velkého dna má úžasný efekt třpytu. Radikální průhledná otevřená okenní mezipodešva je jen pro to, aby lidé říkali, že je vybavena nejlepším materiálem Boost Shock Absorbent používaným v současnosti společností Adidas. Knoflíky byly vybrány pro svou tradiční kuželovou konstrukci, které mají dobrý výkon z hlediska flexibility a mobility. Střední a zadní část podrážky dokáže jasně vidět zdokonalenou konstrukci tří páteřů, což zajišťuje odolnost područky proti zkroucení při intenzivním pohybu. Přestože je mezipodešev spojena s plným materiálem Palom Boost, ale pro další zvýšení komfortu a tlumení nárazů má Adidas také dvojici plných Boost vložky, vložky na povrchu vrstvy vrstev má také dobrý protiskluzový efekt. Pouze za dlouhou dobu se snižuje odolnost proti skluzu. Navíc, kromě boostní stélky, Adidas také zahrnoval lehkou děrovanou stélku s obuví, která může být použita v souladu s vlastními potřebami.

Jako vlajková loď fotbalové adidas ACE 17+ PureControl plně vyhovuje požadavkům nejlepších nadšenců a party s vynikajícím ovládáním koulí, špičkovou konfigurací a dokonce i velmi vysokou nominální hodnotou. Od odolného designu bez šněrování až po mezipodešvu s vysokou teplotou Boost, řada ACE vždy sledovala trend časy. Proto je jeho schopnost inovovat nepochybně jednou z nejlepších obuvi na trhu. Je to kvůli typu designu bot, že některé vysoké záda a široké nohy nemůže být vyzkoušena. Pokud máte správný styl nohy, chcete pár skvěle zabalených, snadno ovladatelných a vynikajících obuvi na pohlcení nárazů. Rozhodně je to nejlepší volba.